(093) 260-50-73 (viber) (095) 325-23-40
Петлі TRX
  • TRX
  • Статті
  • Петлі TRX - огляд поколінь та моделей

У представленій статті наочно показані відмінності між петлями TRX, комплектаціями і конструктивними рішеннями існуючих на сьогоднішній день моделей, відмінностями оригінальних систем і підробок.

Системи підвісного тренінгу були відомі досить давно: перші згадки про них датовані другою половиною дев'ятнадцятого століття. У свою чергу, впевнено стверджувати, що подібні системи не були відомі раніше - як мінімум самовпевнено. З ходом прогресу і розвитку людства інвентар для підвісного тренінгу також удосконалювався - з'явилися такі напрямки як гімнастика (мається на увазі на кільцях), акробатика, йога і фітнес у полотнах і гамаках. Але найбільш масовим напрямком фізичного розвитку на сьогоднішній день по праву вважаються тренування в петлях TRX.

Історія виникнення систем TRX починається у 1997 році і говорить, що морський котик ВМФ США Ренді Хетрік виготовив перший прототип нової підвісної системи в польових умовах з парашутних строп і фурнітури для підготовки свого загону до виконання завдання. Після успішного виконання місії і виходу у відставку Хетрік заснував компанію Fitness Anywhere (Фітнес де завгодно) в 2005 році. На сьогоднішній день, петлі TRX поставляються по всьому світу, військовим і цивільним установам, спортивним і реабілітаційним центрам, більш того, існує навіть день TRX, який відзначається 25 січня.

Отже, TRX - це абревіатура від Total Resistance eXercise (Тренування з загальним опором). Також різні фахівці рекомендують не дослівний, а смисловий переклад - «Вправи з різною силою опору». Підвісна система TRX призначена для тренування м'язів всього тіла і налічує понад 200 різних вправ, при цьому все навантаження створюється вагою власного тіла. При цьому навантаження в тренуваннях з петлями TRX визначається положенням тіла і тренувальним комплексом і може бути легкою, для початківців, і дуже складною - для просунутих спортсменів! Функціональний тренінг в петлях TRX залучає не тільки основні групи м'язів, а й м'язи-стабілізатори, дозволяючи повною мірою задіяти і пропрацювати їх.

На сьогоднішній день існує 8 моделей петель TRX і до нас звертаються з закономірним питанням: як вибрати і які петлі TRX купити? Для послідовного і змістовної відповіді на поставлене запитання далі будуть розглянуті серії, моделі і покоління підвісних систем, їх комплектації, конструктивні рішення, що використовуються, карабіни і фурнітура.

З детальним описом всіх відмінностей та переваг, а також купити петлі TRX Ви можете в категорії "Петлі TRX"

Змінити мову сайту