(093) 260-50-73 (viber) (095) 325-23-40
Петлі TRX
  • TRX
  • Статті
  • Використання гумових петель в тренувальному процесі

Комплексне тренування всіх груп м'язів становить основну задачу будь-яких спортивних вправ і є невід'ємною частиною більшості видів спорту незалежно від рівня - професійний або аматорський. В умовах спортивного залу виконання всього комплексу вправ не є проблемою, оскільки в асортименті зазвичай є всі необхідні тренажери і оснащення. У той же час, індивідуальні заняття в домашніх умовах або на вулиці не дозволяють провести якісне тренування всіх м'язових груп. В цьому випадку використовуються додаткове обладнання, зокрема, тренувальні системи з гуми. Перевагами спортивної гуми є - універсальність і компактність.

Універсальність гуми для тренувань полягає в можливості виконання практично всього комплексу вправ, доступних в добре обладнаному спортивному залі: присідання, станової тяги, жиму, вправ в блокових тренажерах (тяги нижнього, середнього, верхнього блоків).

Невеликий розмір гумових петель і еспандерів дозволяють з легкістю транспортувати їх до місця тренування і, при бажанні, тримати завжди під рукою. Особливо це важливо в умовах вуличних занять, оскільки часто перед виконанням вправ спортсмен відправляється на пробіжку. В цьому випадку гумові петлі можна скласти невеликий рюкзак або в кишеню і нічого не тримати в руках під час бігу.

Дізнатися гумові петлі якого опору підійдуть для Ваших тренувань, а також ознайомитися з цінами та придбати гумові петлі для тренувань Ви можете в категорії "Гумові петлі"

Змінити мову сайту