(093) 260-50-73 (viber) (095) 325-23-40
Петлі TRX
  • TRX
  • Статті
  • Що таке масажні ролики Trigger Point, навіщо вони потрібні і де їх можна придбати в Україні

Результатом будь-якої фізичної активності є відповідна м'язова реакція у вигляді втоми або болі. У перші кілька днів після інтенсивного тренування можливе виникнення болю в м'язах, так звана «крепатура». Така реакція є результатом важкоих тренувань і особливо відчутна у нетренованих людей (новачків), після значної паузи в тренуваннях, а також у людей, які ведуть малорухливий спосіб життя. Її причиною є скупчення молочної кислоти в м'язах, утворення якої є природним результатом процесів, що відбуваються в інтенсивно працюючих м'язах. Зокрема, найбільший вплив молочної кислоти відбувається на ділянках мікроущільнень (пошкоджень) в м'язових волокнах. Локалізація ущільнень в м'язі називається «тригерною точкою» («trigger point»).

Що таке тригерні точки?
Що таке тригерні точки?

Незалежно від завдань тренувань - збільшення м'язової маси, сили, витривалості або інших - усунення болі в тригерних точках є невід'ємною складовою подальшого розвитку. Досягнення такої мети неможливо звичайними способами (розтяжкою або кардіо), оскільки розтягування м'язового волокна відбувається в зонах без ущільнень і відповідно не дає дії на «trigger point». У свою чергу, навіть інтенсивні кардіо-тренування стимулюють зростання кровообігу, вимиваючи молочну кислоту і знижуючи рівень болю в м'язах, але не усуваючи ущільнення в ній і відповідно не послаблюючи спазм в тригерних точках. Рішенням в цьому випадку є тільки механічна дія - масаж.

Альтернатива масажу - масажні ролики Grid Roller
Альтернатива масажу - масажні ролики Grid Roller

Вартість сеансу у професійного спортивного масажиста часто змушує задуматися про доцільність такого заходу. З іншого боку, для багатьох спортсменів навіть професійного рівня, цінним є не тільки гроші, але і час. У зв'язку з цим рішенням завдання розслабити тригерні точки та відновити фасції стали масажні ролики Grid Roller.

Ознайомитися з переліком, визначитися з вибором і придбати масажні ролики Trigger Point можна у відповідному розділі нашого сайту

Змінити мову сайту