У зв'язку з Воєнним станом відправка замовлень йде за графіком: ПН, СР та ПТ. Віримо у перемогу! Слава Україні!
(093) 260-50-73 (viber) (095) 325-23-40
Петлі TRX

Тренажер TRX Rip Trainer

1595.00 грн 1595.00
В наявності!
Палка TRX Rip Trainer призначена для доповнення тренувальних програм з петлями TRX і окремого використання. На відміну від петель TRX, де відбувається розвиток статичної і статодинамічної стабілізації, тренажер Rip Trainer передбачає вправи зі всілякими комбінаціями обертальних рухів, спрямованими на розвиток динамічної і вибухової сили. Виникаюче при використанні палиці TRX асиметричне навантаження забезпечує тренування витривалості, сили, гнучкості, вибухової потужності у всіх площинах руху. Крім аматорського використання, тренування з палицею TRX рекомендуються для професійних спортсменів ігрових видів спорту та єдиноборств.

Комплектація тренажеру TRX Rip Trainer:

 • Розбірна палка-тренажер Rip Trainer™
 • Поводок-амортизатор TRX в нейлоновому рукаві
 • Дверне кріплення
 • Чохол (сумка) для тренажера
 • Навчальний DVD диск
 • Вправи з тренажером TRX Rop Trainer
 • Вправи з тренажером TRX Rop Trainer
 • Вправи з тренажером TRX Rop Trainer
 • Вправи з тренажером TRX Rop Trainer

Характеристики палки с амортизатором TRX Rip Trainer:

 • Довжина палки-тренажеру Rip Trainer™: 1 м
 • Діаметр в зоні хвату: 32 мм
 • Довжина поводка-амортизатора: 1,6 м

Основними, найглибшими, що відповідають за моторику і найбільше впливають на основні фізичні показники м'язами людського тіла є м'язи кора. Незважаючи на те, що вони задіюються в будь-якій вправі з власною вагою або обтяженням, ефективного тренування глибинних м'язів кора досягти складно типовими вправами з фітнесу або силових видів спорту. У свою чергу ризик травм у спортсменів зі слабкими м'язами кора особливо великий, зокрема при виконанні обертальних рухів і залученні м'язів-стабілізаторів.

В якості тренажера для тренування м'язів-стабілізаторів найбільш ефективні петлі TRX. У свою чергу, спеціально розробленим обладнанням для тренування глибинних м'язів кора, а також додаткового тренування м'язів-стабілізаторів, є палиця TRX Rip Trainer. В ході занять з Rip Trainer виникає асиметричне навантаження, подолання якого вимагає задіяння всього тіла - м'язів рук і ніг - але в першу чергу привідних м'язів тулуба (кора). В результаті тренувань з палицею TRX Rip Trainer і петлями TRX відбувається комплексний розвиток всіх фізичних показників людського тіла (сили, витривалості, маси), відсутній дисбаланс і зводиться до мінімуму ймовірність відставання в розвитку будь-якої м'язової групи. У числі інших, це одна з основних причин по якій обладнання TRX вибирають професійні спортсмени різних видів спорту.

Де придбати тренажер TRX Rip Trainer?

Продаж тренажерів ТРХ здійснюється на всій території країни. На сьогоднішній день доступний самовивіз в містах Дніпро і Київ. В інші міста України здійснюється відправка обладнання службами доставки (транспортними компаніями). При відправці одиничних замовлень для відправки доступні Нова Пошта та Ін-Тайм. У разі комплексних замовлень (на кілька тренажерів TRX) покупець може вибрати будь-яку із зазначених нижче кур'єрських служб.

Постійно діючі акції на обладнання та спортивні товари, які діють на сайті TRX-training.com.ua, дозволяють придбати тренажер ТРХ Rip Trainer™ за найвигіднішою ціною в Україні. Про пропозиції, які дозволяють економити на кожній покупці, можна докладніше прочитати в розділі "Акції та новини". Для постійних клієнтів (спортивних залів і тренерів) діють знижки та дисконтні програми з якими можна ознайомитися у свого менеджера.

Найбільш зручним способом придбати тренажер TRX Rip Trainer ™ є оформлення замовлення на сайті, але це також можна зробити за телефоном. Після уточнення деталей оплати і доставки, проводиться відправка замовлення транспортною службою або відвантаження тренажерів і обладнання зі складу. У разі відправки придбати тренажер-палицю ТРХ Rip Trainer ™ можна в Києві та Дніпрі, Херсоні та Миколаєві, Полтаві та Харкові, Вінниці та Одесі, Чернігові та Запоріжжі, Маріуполі та Львові, Черкасах та Кривому Розі, Кам'янському та Кіровограді, Івано-Франківській та Житомирі, Сумах і Хмельницькому, Чернівцях, Рівному, Кропивницькому та Тернополі, Луцьку та Білій Церкві, Мелітополі, Нікополі, Ужгороді, а також будь-якому іншому місті і населеному пункті України. Беручи до уваги швидкість роботи транспортних служб, придбати палку TRX Rip Trainer ™ в Україні можна на протязі 1-2 днів. У разі Києва і Дніпра - в той же день можна забрати замовлення зі складу або оформити доставку.


* Колір або відтінок на фотографії може відрізнятися від реального.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.

Відгуки про товар "Тренажер TRX Rip Trainer"

Змінити мову сайту