(096) 260-50-73 (093) 260-50-73 (viber) (095) 325-23-40
Петлі TRX

Петли TRX PRO Pack 4 (P4)

2950.00 грн 2950.00
В наявності!
Новітня модель петель TRX 2017 року - TRX PRO Pack 4 (TRX PRO SYSTEM) - професійна модель петель TRX з найостаннішими поліпшеннями що робить заняття з ними максимально зручними і доступними для всіх, а термін служби максимально тривалим, також ця модель рекомендується для занять йогою

Комплектація петель TRX PRO Pack 4 (P4)

 • Тренувальна система TRX PRO Pack 4
 • Підвісне кріплення TRX
 • Дверне кріплення TRX Door Anchor™
 • Подовжувач TRX Xtender™
 • Сумочка для петель
 • Шестигранний ключ
 • Напульсник TRX

Характеристики петель TRX PRO Pack 4 (TRX Pro System):

 • Довжина тренувальної системи TRX PRO Pack 4 (P4): 110÷230 см (регульована)
 • Ручки вкриті гумою (довжина х діаметр): 13 х 3 см
 • Довжина дверного кріплення TRX Door Anchor™: 35 см
 • Довжина підвісного кріплення TRX з карабіном: 95 см
 • Довжина подовжувача TRX Xtender™: 97 см
 • Ширина строп: 38 мм
 • Максимальна вага користувача: до 220 кг

Переваги підвісної системи TRX PRO Pack 4 (TRX Pro System)

Важливими перевагами підвісної системи PRO Pack 4 (P4) від попередніх моделей PRO-серії є допрацьована система петель для ніг. Тепер петлі для ніг можна регулювати за довжиною що робить більш зручним вправи у взутті для людей з різним розміром ніг що особливо актуально для жінок (ступні не «провалюються" у петлі). Також це нововведення дозволяє виконувати вправи босоніж що актуально при занятті йогою. Вдосконалені ручки з текстурованим гумовим антибактеріальним покриттям забезпечують зручний хват і належний рівень гігієни що особливо актуально при заняттях на відкритому повітрі або в разі комерційного використання. Зручні пряжки дозволяють в один дотик змінити довжину петель.

У петлях TRX Pro Pack 4 був врахований багаторічний досвід використання петель попередніх поколінь і в місцях найбільш схильних до зносу були застосовані потовщені лямки що дозволило подовжити термін експлуатації і зручність виконання у деяких вправах

Наявність замикаючої петлі і відповідне розділення петель і підвісного кріплення додатковим карабіном, забезпечує стабілізацію суспензійної системи при тренуваннях з ногами в петлях і у вправах із захопленням рукою тільки однієї ручки (підйоми попереку, планка, віджимання від підлоги, випади, приведення ніг до грудей, гусениця). При необхідності, можна перегорнути замикаючу петлю через основний карабін петель і забезпечити повне замикання ходу підвісної системи TRX.

Тренажер укомплектований трьома різними підвісними системами: підвісним кріпленням, дверним кріпленням Door Anchor ™ і подовжувачем TRX Xtender ™. В результаті, тренування з PRO Pack 4 можна виконувати в будь-якому місці - в тренажерному залі (використання продовжувача / або підвісного кріплення), вдома і в офісі (дверне кріплення), на вулиці (використовується підвісного кріплення і / або подовжувач).

Петлі TRX PRO Pack 4 (P4) в основному орієнтовані для професійне використання в комерційних спортивних клубах, для цього, з метою забезпечення збереження від можливих зловмисників, основний карабін підвісної системи оснащений замком під ключ-шестигранник.

Також в петлях останнього четвертого покоління був оновлений дизайн


Переваги TRX PRO Pack 4:

 • Петлі для ніг що регулюються
 • Можливість зробити петлю для ніг як завгодно малою
 • М'яка стропа в місці контакту з тілом
 • Ручки вкриті гумою з антибактеріальним покриттям
 • Пряжки які регулюються в один дотик
 • Замикаюча петля
 • Три системи підвісу
 • Карабін з замком

Де придбати петлі TRX PRO Pack 4 (придбати TRX Pro System)?

Продаж петель TRX відбувається на всій території України. У Києві та Дніпрі доступний самовивіз, в інші міста проводиться відправка обладнання, інвентарю та тренажерів транспортними компаніями.

За погодженням з покупцем, петлі ТРХ відправляємо службами доставки - Нова Пошта та Ін-тайм. При замовленні двох тренувальних систем та більше відправка здійснюється будь-якою транспортною службою.

На сайті TRX-training.com.ua постійно діють різні акції та спеціальні умови, які дозволяють економити, в тому числі на доставці, та придбати петлі TRX і інші товари за найбільш вигідною ціною. З зазначеними пропозиціями можна ознайомитися в розділі "Акції та новини".


Замовити петлі TRX Pro System (TRX Pro Pack 4):

Замовлення петель TRX Pro Pack-4 відбувається через корзину сайту або за телефоном. Після узгодження умов доставки / самовивозу та оплати товару, здійснюється його відвантаження. В результаті, в той же день або через кілька діб (у разі відправки) клієнт стає власником тренувальної системи TRX. Терміни доставки визначаються умовами роботи обраної покупцем транспортної компанії і віддаленістю населеного пункту від Києва або Дніпра. Таким чином, купити петлі TRX можна у Харкові та Чернівцях, Одесі та Хмельницькому, Запоріжжі та Львові, Кривому Розі та Сумах, Львові та Житомирі, Миколаєві та Черкасах, Маріуполі та Полтаві, Вінниці та Чернігові, Кременчуці та будь-якому іншому місті чи населеному пункті України. За погодженням вартості з покупцем також є можливість відправки петель TRX у Донецьк і Крим.


* Цвет или оттенок на фотографии может отличаться от реального.
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления.
Магазин не несет ответсвенности за изменения, внесенные производителем.

Відгуки про товар "Петли TRX PRO Pack 4 (P4)"


06.02.2018
Петлі якісні, швидко відправили, дякую!

09.10.2017
Петли только недавно получил. Все понравилось. Сделано качественно и стильно - TRX он и есть ТРХ.... Также понравилось, что сделали регулируемые петли для ног - такая регулировка очень важна для чередования тренировок на улице в обуви и дома (босиком) - ноги более плотно садятся в петлю и не гуляют.

26.09.2017
Самая свежая модель петель по адекватной цене, спасибо за быструю доставку!!!

Змінити мову сайту