(096) 260-50-73 (093) 260-50-73 (viber) (095) 325-23-40
Петлі TRX

Петлі TRX PRO Pack-3 (P3)

1700.00 грн
1295.00 грн 1295.00
В наявності!
Підвісна система PRO Pack-3 (P3) відноситься до 3-го покоління. Модель розроблена для забезпечення максимального комфорту користувача під час тренування. Ключовими перевагами є ручки вкриті текстурованою гумою з антибактеріальною обробкою, наявність замикаючої петлі, розділення підвісного кріплення та самих петель додатковим карабіном, зручні пряжки для регулювання довжини строп в один дотик. Також петлі TRX PRO Pack-3 укомплектовані трьома різними підвісними системами для різних тренувальних майданчиків. Тренажер передбачає використання в закритих приміщеннях: спортивних клубах, офісі, домашніх умовах.

Комплектація петель TRX PRO Pack-3 (P3)

 • Тренувальна система PRO Pack-3
 • Підвісне кріплення TRX
 • Дверне кріплення TRX Door Anchor™
 • Подовжувач TRX Xtender™
 • Сумочка для петель
 • Шестигранний ключ
 • Напульсник TRX

Характеристики петель TRX PRO Pack-3 (P3):

 • Довжина тренувальної системи PRO Pack-3 (P3): 110÷230 см (регульована)
 • Ручки вкриті гумою (довжина х діаметр): 13 х 3 см
 • Довжина дверного кріплення TRX Door Anchor™: 35 см
 • Довжина підвісного кріплення TRX з карабіном: 95 см
 • Довжина подовжувача TRX Xtender™: 97 см
 • Ширина строп: 38 мм
 • Максимальна вага користувача: до 160 кг

Переваги підвісної системи TRX PRO Pack-3 (P3)

Важливою перевагою підвісної системи ТРХ PRO Pack-3 (P3) від попередніх моделей PRO-серії є доопрацьована фурнітура суспензійної системи. Вдосконалені ручки з текстурованим гумовим покриттям забезпечують зручний хват і виняткову стійкість ручок до зношування і пошкоджень. На відміну від петель TRX з м'якими уретановими ручками (1-е і 2-е покоління), які накопичують запах від поту, бруд і пил від взуття і порівняно швидко зношуються в умовах вуличного використання, в системі PRO Pack-3 встановлені ручки з гумовим покриттям, що забезпечує необмежений термін служби навіть у разі тренування у взутті з протектором. Зручні пряжки дозволяють в один дотик змінити довжину петель.

Наявність замикаючої петлі і відповідне розділення петель і підвісного кріплення додатковим карабіном, забезпечує стабілізацію суспензійної системи під час тренувань з ногами в петлях і у вправах із утримуванням рукою тільки однієї ручки (підйоми попереку, планка, віджимання від підлоги, випади, приведення ніг до грудей, гусениця). За необхідності, можна перехлеснути замикаючу петлю через основний карабін петель і забезпечити повне замикання ходу підвісної системи TRX.

Тренажер укомплектований 3 різними підвісними системами: підвісним кріпленням, дверним кріпленням Door Anchor ™ і подовжувачем TRX Xtender ™. В результаті, тренування з PRO Pack-3 можна здійснювати в будь-якому місці - в тренажерному залі (використання продовжувача / або підвісного кріплення), вдома і в офісі (дверне кріплення), на вулиці (використовується підвісне кріплення і / або подовжувач).

Петлі TRX PRO Pack-3 (P3) в основному орієнтовані для професійного використання в комерційних спортивних клубах, для цього, з метою забезпечення збереження від можливих зловмисників, основний карабін підвісної системи оснащений замком під ключ-шестигранник.


Переваги TRX PRO Pack-3:

 • Ручки вкриті гумою
 • Пряжки з регулюванням в один дотик
 • Замикаюча петля
 • Три системи підвісу
 • Карабін с замком

Де придбати петлі TRX PRO Pack-3 (P3)?

Продаж петель TRX відбувається на всій території України. У Києві та Дніпрі доступний самовивіз, в інші міста проводиться відправка обладнання, інвентарю та тренажерів транспортними компаніями.

За погодженням з покупцем, петлі ТРХ відправляємо службами доставки - Нова Пошта та Ін-тайм. При замовленні двох тренувальних систем та більше відправка здійснюється будь-якою транспортною службою.

На сайті TRX-training.com.ua постійно діють різні акції та спеціальні умови, які дозволяють економити, в тому числі на доставці, та купити петлі TRX і інші товари за найбільш вигідною ціною. З зазначеними пропозиціями можна ознайомитися в розділі "Акції та новини".


Замовити петлі TRX:

Замовлення петель TRX відбувається через корзину сайту або за телефоном. Після узгодження умов доставки / самовивозу та оплати товару, здійснюється його відвантаження. В результаті, в той же день або через кілька діб (у разі відправки) клієнт стає власником тренувальної системи TRX. Терміни доставки визначаються умовами роботи обраної покупцем транспортної компанії і віддаленістю населеного пункту від Києва або Дніпра. Таким чином, купити петлі TRX можна у Харкові та Чернівцях, Одесі та Хмельницькому, Запоріжжі та Львові, Кривому Розі та Сумах, Львові та Житомирі, Миколаєві та Черкасах, Маріуполі та Полтаві, Вінниці та Чернігові, Кременчуці та будь-якому іншому місті чи населеному пункті України. За погодженням вартості з покупцем також є можливість відправки петель TRX у Донецьк і Крим.


* Цвет или оттенок на фотографии может отличаться от реального.
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления.
Магазин не несет ответсвенности за изменения, внесенные производителем.

Відгуки про товар "Петлі TRX PRO Pack-3 (P3)"


29.09.2017
Петли только получил, на вид все сделано качественно, добротно, посмотрим как будет дальше. Как по мне то соотношение цена/качество оптимальное

30.07.2017
Якісні петлі, дуже радий що придбав їх, дякую!!!

19.07.2017
Супер петли

Змінити мову сайту