(093) 260-50-73 (viber) (095) 325-23-40
Петлі TRX

Петлі TRX

На сьогоднішній день існує 8 моделей петель TRX і до нас звертаються з закономірним питанням: як вибрати і які петлі TRX купити? Для послідовного і змістовної відповіді на поставлене запитання далі будуть розглянуті серії, моделі і покоління підвісних систем, їх комплектації, конструктивні рішення, що використовуються, карабіни і фурнітура.

Детальніше про відмінності різних моделей TRX ...

 • Хіт продажу
  Петли TRX PRO Pack 4 (P4)
  1995.00 грн
  1445.00 грн
  Новітня модель петель TRX 2017 року - TRX PRO Pack 4 (TRX PRO SYSTEM) - професійна модель петель TRX з найостаннішими поліпшеннями що робить заняття з ними максимально зручними і доступними для всіх, а термін служби максимально тривалим, також ця модель рекомендується для занять йогою
 • Хіт продажу
  Петлі TRX Tactical Gym (T4)
  1995.00 грн
  1395.00 грн
  Останнє покоління петель TRX тактичної серії. Петлі зазнали незначних змін в комплектації та редизайн упаковки. Як і раніше це максимальна функціональність і ефективність тренувань.
 • Хіт продажу
  Петлі TRX PRO Pack-3 (P3)
  1795.00 грн
  1395.00 грн
  Підвісна система PRO Pack-3 (P3) відноситься до 3-го покоління. Модель розроблена для забезпечення максимального комфорту користувача під час тренування. Ключовими перевагами є ручки вкриті текстурованою гумою з антибактеріальною обробкою, наявність замикаючої петлі, розділення підвісного кріплення та самих петель додатковим карабіном, зручні пряжки для регулювання довжини строп в один дотик. Також петлі TRX PRO Pack-3 укомплектовані трьома різними підвісними системами для різних тренувальних майданчиків. Тренажер передбачає використання в закритих приміщеннях: спортивних клубах, офісі, домашніх умовах.
 • 1795.00 грн
  1495.00 грн
  Тренувальна система Force Kit: Tactical (T3) є еталоном довговічності та практичності. Тренажер оснащений гумовими ручками, замикаючою петлею, підвісним кріпленням та петлі розділені карабіном, пряжки для регулювання довжини - пластинчасті. Три підвісні системи для кріплення петель дозволяють використовувати їх в будь-яких умовах. У комплекті також сумка-рюкзак, що дозволяє брати Tactical (T3) з собою, наприклад, на пробіжку перед тренуванням на вулиці. Модель Tactical (T3) орієнтована на використання у вуличних умовах - на спортивному майданчику або в парку, а також вдома або в спортивному залі.
 • 1795.00 грн
  1395.00 грн
  Конструкція петель PRO Pack-3 2019 повністю відповідає перевіреним в найважчих експлуатаційних умовах петлям PRO Pack-3. Відмінність полягає лише в наявності диска з тренувальною програмою, а також кольоровій коробці. Зверніть увагу: в інтернеті можна знайти безліч продавців, які зараховують модель TRX PRO Pack-3 2019 до 4-го покоління (дають назву PRO Pack-4). Перевіряйте. Найпомітніша відмінність - в TRX PRO Pack-3 2019 лямки для ніг не регулюються.
 • 1695.00 грн
  1445.00 грн
  Петлі TRX останнього покоління які були спеціально розроблені для домашнього використання. Зручні пряжки для регулювання довжини, м'які неопренові ручки, оптимальна комплектація для домашнього використання робить дану модель оптимальної для спортсменів аматорів.
 • 1395.00 грн
  Тренувальна система Home Pink ідентична петлям TRX Home і призначена для використання в домашніх умовах. Характерна особливість даної моделі - петлі рожевого кольору. У тренажері TRX Home використовуються пряжки третього покоління - «регулювання в один дотик». Систему Home також позиціонують як проміжну, що стоїть перед тренажером PRO Pack-3, від якої вона відрізняється тільки відсутністю ручок вкритих гумою та відсутністю подовжувача TRX Xtender™ який за необхідністю можна придбати окремо. Суспензійна система TRX Home Pink обладнана 2 варіантами кріплення - дверне і підвісне, тому тренажер значною мірою орієнтований на використання в домашніх умовах і фітнес-центрах.
 • 1695.00 грн
  1395.00 грн
  Тренувальна система PRO Pack-2 (P2) є професійним тренажером 2-го покоління. Петлі забезпечені головними удосконаленнями 2 серії TRX, а саме: розділене підвісне кріплення і самі петлі додатковим карабіном, встановлена ​​замикаюча петля, що робить тренування максимально зручними і безпечними. У разі фіксації замикаючої петлі основним карабіном мінімізується хід петель, що дає можливість виконувати вправи з ногами в петлях: підйоми попереку, приведення ніг до грудей, «гусениця», випади, віджимання від підлоги, планка та інші. У комплекті PRO Pack-2 (P2) поставляються дві системи кріплення: дверне і підвісне, що дозволяє використовувати тренажер в домашніх (офісних) умовах і в спортивному залі. Завдяки невисокій вартості суспензійну систему TRX PRO Pack-2 (P2) можна назвати ідеальним варіантом співвідношення ціни і функціональності.
 • 1375.00 грн
  1255.00 грн
  Детальніше
  Суспензійна система Force Kit-2 (T2) відмінно підійде для індивідуальних тренувань в закритих приміщеннях і на вулиці. На відміну від третього покоління петель тактичної (військової) серії в T2 немає ручок, що вкриті гумою та дещо менш зручна фурнітура. Незважаючи на це, за відсутності великого потоку користувачів, а особливо для особистого використання, модель цілком підійде та, за умов правильної експлуатації, служитиме довго.
 • 1195.00 грн
  Тренажер Suspension Trainer є першою моделлю петель TRX PRO-серії. На сьогоднішній день підвісну систему P1 можна назвати базовою. Її функціональність і зручність дещо обмежені в результаті відсутності ряду удосконалень, відповідних більш новим поколінням тренажерів TRX. Деякі функціональні обмеження ніяк не пов'язані з якістю і довговічністю використання петель. Більш того, комплекс вправ з петлями ТРХ PRO Pack-1 досить різноманітний, що дозволяє опрацювати м'язи всього тіла в разі раціонального вибору тренувальної програми. Внаслідок найбільш доступної ціни, петлі TRX Suspension Trainer рекомендовані для спортсменів початківців, які не планують часті та інтенсивні тренування.
 • 1395.00 грн
  1095.00 грн
  Найперша модель тренувальної системи TRX «військової» («military») серії. За винятком кольору ременів і змісту DVD-диска Force Kit (T1) нічим не відрізняється від петель PRO Pack-1: Suspension Trainer (P1). Модель Force Kit призначена для початківців і є базовою моделлю, орієнтованою в тому числі для вуличних тренувань.
 • 160.00 грн
  Подовжувач TRX Xtender спеціально розроблений для петель TRX і служить для подовження підвісного кріплення TRX, що дозволяє значно розширити можливість безпечного закріплення тренажера TRX - Ви зможете використовувати більш високі точки кріплення або використовувати в якості точки кріплення стовбур дерева або стовп.
 • 225.00 грн
  195.00 грн
  Найбільш поширеним, зручним і простим у монтажі підвісом для петель TRX є кріплення X-mount. Його X-подібна форма дозволяє надійно закріпити підвісне кріплення (подовжувач) петель TRX і запобігти можливому зміщення або прослизання системи. Важливою перевагою стельового монтажу кріплення петель ТРХ є можливість виконувати вправи на 360° навколо підвісу. Зроблено в Україні.
 • 265.00 грн
  Найбільш поширеним, зручним і простим у монтажі підвісом для петель TRX є кріплення X-mount. Його X-подібна форма дозволяє надійно закріпити підвісне кріплення (подовжувач) петель TRX і запобігти можливому зміщення або прослизання системи (як це буває з виносними і підлоговими рамами, а також підвісними фермами для TRX). Важливою перевагою стельового монтажу кріплення петель ТРХ є можливість виконувати вправи на 360 ° навколо підвісу. Істотною перевагою використання кріплень TRX в фітнес-центрі або будинку є його ціна. Навіть найпростіші виносні настінні рами будуть коштувати мінімум як 10 кріплень, при цьому зручність їх використання зазвичай обмежується близьким розташуванням стіни.
 • 1395.00 грн
  Палка TRX Rip Trainer призначена для доповнення тренувальних програм з петлями TRX і окремого використання. На відміну від петель TRX, де відбувається розвиток статичної і статодинамічної стабілізації, тренажер Rip Trainer передбачає вправи зі всілякими комбінаціями обертальних рухів, спрямованими на розвиток динамічної і вибухової сили. Виникаюче при використанні палиці TRX асиметричне навантаження забезпечує тренування витривалості, сили, гнучкості, вибухової потужності у всіх площинах руху. Крім аматорського використання, тренування з палицею TRX рекомендуються для професійних спортсменів ігрових видів спорту та єдиноборств.
 • 13200.00 грн
  Опорна рама спеціально виготовлена для групових та індивідуальних занять з петлями TRX, може бути встановлена і використовуватися як в фітнес центрах так і на відкритих спортивних майданчиках.

Серій петель TRX існує всього дві:

 1. Professinal (яка називається також PRO або тільки індексом P) - спочатку була орієнтована для фітнес-центрів та індивідуальних користувачів. Найбільш явною відмінністю є колір строп в цій серії петель - жовтий і чорний.
 2. Force Kit (яка називається також Тактичною серією і має індекс Т) - перші моделі призначалися для збройних сил, але внаслідок великого попиту у звичайних користувачів також поставляються для цивільного населення. Головна ознака серії Force Kit - стропи чорного кольору і хакі (зелений, захисний).

Існуючі на сьогоднішній день моделі петель TRX, їх покоління і комплектації представлені у таблиці.

Покоління петель Модель петель TRX Фото виробника Комплектация
Підвісне кріплення Дверне кріпл.
Door Anchor™
Подовжувач Xtender™ Програма тренувань Диск DVD Тип сумки*
IV PRO Pack-4 (P4) + + + + + С
Tactical Gym (T4) + + + + - Р
III PRO Pack-3 (P3) + + + - - С
Force Kit: Tactical (T3) + + + + 2 шт. Р
II PRO Pack-2 (P2) + + - + + С
Force Kit (T2) + + - + + С
I Suspension Trainer (P1) + + - + + С
Force Kit (T1) + + - + + С
Проміжна модель Home** + + - + - С

* Тип сумки: С - сумка; Р - сумка-рюкзак. Модель Т3 особливо рекомендована для вуличних тренувань.

** Модель петель TRX Home не відноситься ні до одного з поколінь і є проміжною між P2 і P3, позиціонується як виключно домашня версія.

Порівнюючи комплектації петель TRX можна помітити, що кардинальних відмінностей між ними немає - всі моделі мають у наборі саму підвісну систему і дверне кріплення. Додатково тільки у моделях третього покоління - P3 і T3 - є подовжувачі Xtender™.

Використання дверного кріплення Door Anchor з петлями TRX
Використання дверного кріплення Door Anchor з петлями TRX

Використання дверного кріплення Door Anchor™

Використання подовжувача Xtender™ у фітнес-центрі на рамі TRX
Використання подовжувача Xtender на вулиці (до стовпа або дерева)
Використання подовжувача Xtender на вулиці (до стовпа або дерева)
Використання подовжувача Xtender на вулиці (до стовпа або дерева)

Використання подовжувача Xtender™ у фітнес-центрі на рамі TRX та на вулиці (до стовпа або дерева)

Комплектації петель TRX також відрізняються наявністю інструкції з програмою тренувань і диска. За своїм наповненням диск і інструкцію складно назвати важливою складовою, оскільки всі представлені варіанти тренувань і програм давно розміщені у інтернеті і широта охоплення інформації у мережі частіше за все більша (посилання, якщо є ...). Тому при виборі петель TRX приймати рішення виходячи з наявності інструкцій не слід, натомість краще виходити з конструкції петель і фурнітури.

Важливі конструктивні відмінності петель ТРХ I та II (III) поколінь складаються у першу чергу у розділенні підвісного кріплення та самих петель Основним карабіном, що дозволило встановити у системі замикаючу і стабілізуючу петлі.

Конструкція петель TRX: I покоління (Suspension Trainer (P1), Force Kit (T1))

Конструкція петель TRX: I покоління (Suspension Trainer (P1), Force Kit (T1))

Конструкція петель TRX: II і III покоління (PRO Pack-2 (P2), Force Kit (T2), Home, PRO Pack-3 (P3), Force Kit: Tactical (T3))

Конструкція петель TRX: II і III покоління (PRO Pack-2 (P2), Force Kit (T2), Home, PRO Pack-3 (P3), Force Kit: Tactical (T3))

Замикаюча петля виконує функцію обмежувача і не дозволяє при натяжінні переміщатися ручкам (лямкам для ніг) більш ніж на 10 см. Це значно підвищує безпеку при виконанні більшості вправ, зокрема тренувань з ногами у петлях: віджимання від підлоги, випади, підйом таза, планка. Також наявність замикаючої петлі дає можливість взагалі виконувати вправи, тримаючись тільки однією рукою за ручку системи. Більше того, можна повністю прибрати «вільний» хід у петлях, зачепивши замикаючу петлю у основний карабін.

Вправи з ногами у петлях TRX Вправи з ногами у петлях TRX Вправи з ногами у петлях TRX Вправи з ногами у петлях TRX Вправи з ногами у петлях TRX

Вправи з ногами у петлях TRX

В іншому I та II покоління петель TRX конструктивно ідентичне, за винятком фурнітури: у другому поколінні використовуються більш потужні Основний карабін та Карабін підвісного кріплення. Регулюючі (що замикають) пряжки у всіх моделях I та II покоління однакові - це масивні підпружинені фіксатори, що відрізняються високою надійністю.

Деталь фурнітури Покоління петель
I II - III IV
Suspension Trainer (P1) Force Kit (T1) PRO Pack-2 (P2) Force Kit (T2) Home PRO Pack-3 (P3) Force Kit: Tactical (T3) PRO Pack-4 (P4)
Карабін підвісного кріплення
Основний карабін Відсутній
Регулюючі (що замикають) пряжки
Рукоятки

Серед найбільш помітних відмінностей фурнітури Третього покоління петель TRX від Другого слід виділити інший вид регулювальних пряжок - полегшених та дозволяючих змінювати довжину системи одним дотиком пальця. Причому в моделі Tactical (T3) використовуються найбільш нові на сьогоднішній день та найміцніші пряжки - пластинчасті, що дозволило збільшити максимально допустиме навантаження на петлі TRX - до 180 кг (у всіх інших моделях - до 160 кг).

В моделі PRO Pack-3 (P3) використовуються пряжки з системою плаваючого замикання - по мірі збільшення навантаження, збільшується ступінь затиснення строп. Також в цих петлях TRX використовується найбільш масивний карабін з можливістю блокування ключем (поставляється в комплекті). Це зроблено з метою унеможливити несанкціоноване зняття петель TRX в фітнес-центрі - за умов правильного кріплення без допомоги ключа їх вже не можна зняти.

На останньому місці по порядку, але на одному з перших по значенню, необхідно сказати про рукоятки петель TRX. У I і II поколінні використовуються пластикові обойми з м'якими вставками з уретану - довговічний, якісний матеріал, але не дуже добре переносить вологу. Це не стосується тренувань - піт від рук не пошкоджує ручки. У свою чергу, як і будь-яка фібра уретан накопичує пил і запах, внаслідок чого його іноді доводиться мити і, відповідно, в разі комерційного використання петель TRX в фітнес-центрі, уретанові ручки доводиться міняти. У моделях III покоління рукоятки вкриті гумовим шаром і відповідно подібна проблема виключена.

Четверте покоління петель з'явилося на ринку України в другій декаді 2017 року. Модель TRX Pro Pack 4 (яку ще називають TRX Pro System) відрізняється від попередніх можливістю регулювати розмір петлі для ніг. Це дає можливість проводити тренування без взуття, що, наприклад, актуально при занятті йогою, ноги не "провалюються" в петлі. Також стропи в місцях контакту з тілом спортсмена зробили м'якими що підвищує комфорт тренувань. Був оновлений дизайн, ручки вкриті гумою стали трохи м'якше і отримали антибактеріальне покриття.

Беручи до уваги власний досвід користування, інтересів наших клієнтів (зокрема спортивних залів та фітнес-центрів) можна зробити наступні висновки з огляду петель TRX:

 1. Будь-яка модель підвісної системи TRX дозволить проводити функціональний тренінг з великою кількістю різних вправ, але зручність та функціональність по суті пропорційні поколінню петель - чим вони новіші, тим краще.
 2. Обираючи петлі для домашнього використання в особливо новачкам, можна почати з більш ранніх моделей, зокрема купити петлі TRX Suspension Trainer (P1). Вирішальним фактором такого рішення стане їхня ціна, яка в середньому на 40-50% дешевше, ніж петлі III покоління.
 3. Тренувальні системи II покоління за ціною на петлі TRX зазвичай досить близькі до III поколінню, тому радимо не скупитися.
 4. Купуючи петлі TRX для фітнес-центру або тренажерного залу - рішення однозначне - це тільки III або IV покоління! Причому щодо вибору моделі між PRO Pack-3 (P3), Pro Pack-4 (P4) та Tactical (T3) - повністю на ваш розсуд. Всі варіанти відмінно зарекомендували себе в умовах комерційного використання. По суті - визначальним може бути колір системи. Зазвичай в зал купують петлі PRO Pack-3 чи Pro Pack-4, як моделі, орієнтовані для клубного використання.
 5. Для вуличних тренувань з петлями TRX рекомендуємо купити модель Tactical (T3) по двох причин. По-перше, ця система в кольорі чорному з хакі та відповідно можно меньше хвилюватися забруднити їх. По-друге система Tactical (T3) - це єдина модель, яка укомплектована сумкою-рюкзаком, що дозволяє звільнити руки та, наприклад, виконати розігріваючу пробіжку перед основним тренуванням в петлях TRX.

Змінити мову сайту