(096) 260-50-73 (093) 260-50-73 (viber) (095) 325-23-40
Петлі TRX

Масажні ролики Grid Roller

Масажний ролер це циліндр з розвиненою тривимірної поверхнею. Нерівномірність поверхні і різні комбінації плоских і опуклих сегментів за діаметром циліндру дозволяють варіювати видами масажу: масаж кінчиками і фалангами пальців, масаж кистями та долонями.

Детальніше про відмінності між різними моделями масажних роликів Grid Roller ...Тривимірна поверхня масажних роликів з різними комбінаціями плоских і опуклих сегментів
Тривимірна поверхня масажних роликів з різними комбінаціями плоских і опуклих сегментів

Інтенсивність масажу з ролером можна змінювати двома способами: змінюючи зону, на якій відбувається розкачування м'язового пучка або натиском (рівнем тиску) на валик під час виконання вправ.

Зміна інтенсивності масажу
Зміна інтенсивності масажу

Залежно від комбінації сили натискання на масажний циліндр, часу, амплітуди виконуваних вправ і рельєфу роллера в місці масажу змінюється пропорція збільшення кровотоку до зони спазму і відповідне зниження рівня молочної кислоти або активізація впливу на саму тригерних точку.

Основними перевагами використання масажних циліндрів Grid Roller є:

  1. Значна глибина впливу: відновлення навіть найглибших м'язів (кора).
  2. Ефективне відновлення пошкоджених і напружених м'язових волокон.
  3. Можливість інтеграції вправ з масажним валиком в процес тренування, що підвищує швидкість відновлення.
  4. Компактність і мобільність, можливість приступити до масажу на ролері в будь-який зручний момент.

Моделі роликів для масажу Grid Roller.

Моделі масажні циліндри що поставляються поділяються на 2 серії - стандартну Grid Roller і професійну - Grid Roller PRO. Відмінності між серіями полягають у формі поверхні. У стандартних моделях масажна частина класична, з сегментним поділом різних по ширині і формі ділянок. У PRO-серії поверхня більш виражена і шипована для підвищення інтенсивності масажу.

Розмірні характеристики ролерів для масажу представлені в таблиці.

Серія Модель Довжина Діаметр зовнішній Фото
Стандарт Grid Roller Mini 10 см 14,5 см
Grid Roller 1.0 33 см 14,5 см
Grid Roller 1.1,
Grid Roller 1.1
Multicolor
33 см 14,5 см
Grid Roller 2.0 61 см 14,5 см
Grid Roller 2.1 61 см 14,5 см
PRO Grid Roller PRO 1.0 31 см 11,5 см
Grid Roller PRO 2.0 45 см 14,5 см

Стандартна серія роликів для масажу є найбільш поширеною в спортивних залах та у звичайних користувачів. Стандартні валики представлені 4 моделями. В основному вони ідентичні. Найбільш універсальною є модель Grid Roller 2.0, оскільки його довжина дозволяє виконувати абсолютно всі вправи і дозволить відразу приступити до тренувань навіть новачкові. Моделі серій Mini, 1.0 і 1.1 є компактними і дозволяють завжди тримати масажний ролер під рукою. Між собою Grid Roller 1.0 і Grid Roller 1.1 відрізняються профілем поверхні - в моделі 1.1 вона складніша і підійде для напівпрофесійного використання.

Серія PRO рекомендована для професійних спортсменів, а також користувачів із зайвою вагою, оскільки жировий прошарок у відчутній мірі поглинає вплив масажу. Звертаємо увагу, що ролики PRO-серії можуть викликати болісні відчуття у непідготовлених до масажу новачків.

Матеріали виробництва ролерів для масажу Grid Roller.

Всі ролики Grid Roller виготовлені з високоякісної EVA-піни - зносостійкого і гіпоалергенного матеріалу. Тому іноді масажні валики також називають Foam Roller (або Grid Foam Roller). Піна на поверхні роллера не має пор і відповідно виключає можливість накопичувати пил, а також дозволяє при необхідності мити ролер.

Каркас ролера виготовлений з міцного пластику, який є формоутворюючим для поверхні з піни і забезпечує можливість навантажувати ролер при тренуваннях вагою до 225 кг.

Змінити мову сайту