У зв'язку з Воєнним станом відправка замовлень йде за графіком: ПН, СР та ПТ. Віримо у перемогу! Слава Україні!
(093) 260-50-73 (viber) (095) 325-23-40
Петлі TRX

Масажні ролики Grid Roller

Масажний ролер це циліндр з розвиненою тривимірної поверхнею. Нерівномірність поверхні і різні комбінації плоских і опуклих сегментів за діаметром циліндру дозволяють варіювати видами масажу: масаж кінчиками і фалангами пальців, масаж кистями та долонями.

Детальніше про відмінності між різними моделями масажних роликів Grid Roller ...

 • 155.00 грн
  Масажний м'ячик діаметром 65 мм, 100 мм та 120 мм виготовлений з суцільної гуми на основі каучуку, коркового дерева або EVA-піни. Використовується для локального масажу будь-яких ділянок тіла.
 • 39.00 грн
  Масаж з м'ячем Tonus 7,5 - 8,5 см виконує ряд важливих завдань, а саме: розслаблення м'язів і фасцій, лікування і відновлення спортсмена, поліпшення кровообігу і насичення тканин необхідними мікроелементами. М'яч виготовлений з високоякісного і довговічного матеріалу. Виріб відрізняється своєю портативністю і простотою транспортування
 • 155.00 грн
  Подвійні масажні м'ячики для міофасціального релізу і самомасажу з суцільної каучукової гуми, EVA піни або екструдованого поліпропілену діаметром від 65 мм до 120 мм
 • 295.00 грн
  265.00 грн
  У набір входить один подвійний і один одинарний масажний м'ячик діаметром 60 мм в сумочці, для самомасажу і міофасціального релізу. Кольори в асортименті.
 • 155.00 грн
  Рельєфний масажний ролик призначений для точкового опрацювання стоп, рук та інших частин тіла. Він допомагає поліпшити кровообіг, а також наситити м'язи киснем і мікроелементами. Тренажер сприяє розслабленню м'язів після інтенсивних тренувань і фізичних навантажень. Ролик максимально простий у використанні і відмінно підходить для самомасажу. Регулярне використання масажера дозволяє максимально швидко і безболісно відновлюватися спортсменам і любителям в тому числі після травм.
 • 255.00 грн
  Діаметр ролика 8 см. Ширина ролика 30 см. Найкомпактніший масажний ролик з усього асортименту, що знижує кількість доступних для виконання на ньому вправ. Відмінно підійде для міофасціального релізу ніг, стоп і рук як для новачків так і для професіоналів.
 • 290.00 грн
  Ручний масажер палиця довжиною 53 см з масажною поверхнею 25,6 см з EVA піни, служить для ретельного локального масажу необхідних груп м'язів
 • 330.00 грн
  Ширина валика 30 см. Упругий Фоам Роллер 30 призначений для делікатного масажу, в тому числі відкритих ділянок тіла. Поверхня валика не липне до шкіри і при розкачуванні по ролику не викликає відчуття стягнутості ніжних ділянок тіла. Ролик виготовлений з цілісного брусу EVA-піни без додаткового зміцнюючого каркасу. Така компоновка не впливає на міцність і довговічність виробу, при цьому забезпечуючи унікальний баланс м'якості і пружності.
 • 395.00 грн
  295.00 грн
  Детальніше
  Ширина ролика 33 см. Дана модель масажних роликів поєднує оптимальне співвідношення ціни, розміру та переліку вправ доступних для виконання. Підійдуть як початківцям так і професійним спортсменам.
 • Хіт продажу
  Масажний ролик Grid Roller 1.1
  395.00 грн
  335.00 грн
  Ширина ролика 33 см. Компактний масажний ролик дозволяє виконувати більшість вправ. За розмірами ідентичний моделі 1.0 але має області з більш вираженою масажною поверхнею що дозволяє отримати більшу інтенсивність впливу. Підійде професійним спортсменам та початківцям однак ділянки поверхні з більш грубим рельєфом можуть викликати у початківців болісні відчуття.
 • 395.00 грн
  355.00 грн
  Ширина ролика 33 см. Масажний ролик за своїми характеристиками цілком ідентичний моделі 1.1. Єдина відмінність - оригінальне комбіноване забарвлення масажного ролика
 • 375.00 грн
  295.00 грн
  Ширина валика 33 см. Ролик має слабко виражену рельєфну поверхню, яка допомагає самостійно робити масаж рук, ніг і спини. Ефективно опрацьовує м'язові тканини. Регулярне використання ролика підсилює кровообіг і насичує м'язи необхідними мікроелементами. Валик має надійну конструкцію і відрізняється своєю портативністю.
 • 420.00 грн
  330.00 грн
  Ширина ролика 33 см. Компактні масажні ролики серії PRO з сильно вираженою масажною поверхнею призначені для самомасажу кінцівок. Рекомендовані для використання професійними спортсменами і масажистами
 • 375.00 грн
  275.00 грн
  Ширина валика 33 см. Ролик має виражену рельєфну поверхню, яка допомагає самостійно робити масаж рук, ніг і спини. Виріб ефективно опрацьовує м'язові тканини і тригерні точки. Регулярне використання ролика підсилює кровообіг і насичує м'язи необхідними мікроелементами. Виріб призначений для використання професійними спортсменами. Валик має надійну конструкцію і відрізняється своєю портативністю.
 • 495.00 грн
  Набір з двох масажних роликів (2 в 1) з однаковою масажною поверхнею версії 1.1. різного діаметру
 • 595.00 грн
  495.00 грн
  Grid Roller 1.1 Black складається з ролика для фітнесу і масажного валика. Циліндр (зовнішня частина ролика) створений для інтенсивного масажу. Він імітує такі рухи як опрацювання зони кінчиками пальців або долонею. За допомогою ролика можна також виконувати ряд вправ для розминки і розтягування м'язів. Валик (повнотіла частина тренажера) допомагає опрацьовувати дрібні і ніжні ділянки тіла такі як шия, ікри, руки і плечі. Виріб створено для делікатного масажу відкритих ділянок тіла. Така комплектація допомагає здійснювати ефективний і професійний самомасаж в домашніх умовах.
 • 535.00 грн
  415.00 грн
  Детальніше
  Ширина ролика 45 см. Даний ролер аналогічний моделі Grid Roller 1.0 тільки має більшу ширину. Підійде як початківцям, так і професійним спортсменам.
 • 535.00 грн
  455.00 грн
  Ширина масажного валика 45 см. Комбінована масажна поверхню даного валика складається з рівних зон і зон з шипами що дозволяє варіювати ступінь масажного впливу.
 • Хіт продажу
  Масажний ролик Grid Roller PRO 2.0
  470.00 грн
  Ширина ролика 45 см. Масажні ролики серії PRO призначені для використання професійними спортсменами, масажистами і не рекомендуються новачкам тому що можуть викликати болісні відчуття, травми або синці. Також підійдуть для людей з надмірною вагою.
 • 535.00 грн
  475.00 грн
  Ширина ролика 45 см, з виїмкою. Масажні ролики серії PRO призначені для використання професійними спортсменами, масажистами і не рекомендуються новачкам тому що можуть викликати хворобливі відчуття, травми або синці.
 • 1005.00 грн
  Ширина ролика 61 см. Масажні ролики Grid Roller 3.0 мають максимальну ширину масажною поверхні що забезпечує їх використання для всіх груп м'язів для людей будь-якої комплекції. Можливо виконання максимального спектра вправ. Рекомендуються як для любителів, так і для професіоналів.
 • 695.00 грн
  Ширина ролика 61 см. Масажні ролики Grid Roller 3.1 мають максимальну ширину масажної поверхні що забезпечує їх використання для всіх груп м'язів. Масажна поверхня комбінована. Можливо виконання максимального спектра вправ. Рекомендуються як для любителів, так і для професіоналів.
 • 785.00 грн
  Ширина ролика 60 см. Масажні ролики серії PRO призначені для використання професійними спортсменами, масажистами і не рекомендуються новачкам тому можуть викликати хворобливі відчуття, травми або синці. Також підійдуть для людей з надмірною вагою.
 • 395.00 грн
  Ширина ролика 33 см. Даний ролик має максимальний масажний ефект так як форма шипів виконана таким чином щоб деформуватися під навантаженням мінімально

 

Тривимірна поверхня масажних роликів з різними комбінаціями плоских і опуклих сегментів
Тривимірна поверхня масажних роликів з різними комбінаціями плоских і опуклих сегментів

Інтенсивність масажу з ролером можна змінювати двома способами: змінюючи зону, на якій відбувається розкачування м'язового пучка або натиском (рівнем тиску) на валик під час виконання вправ.

Зміна інтенсивності масажу
Зміна інтенсивності масажу

Залежно від комбінації сили натискання на масажний циліндр, часу, амплітуди виконуваних вправ і рельєфу роллера в місці масажу змінюється пропорція збільшення кровотоку до зони спазму і відповідне зниження рівня молочної кислоти або активізація впливу на саму тригерних точку.

Основними перевагами використання масажних циліндрів Grid Roller є:

 1. Значна глибина впливу: відновлення навіть найглибших м'язів (кора).
 2. Ефективне відновлення пошкоджених і напружених м'язових волокон.
 3. Можливість інтеграції вправ з масажним валиком в процес тренування, що підвищує швидкість відновлення.
 4. Компактність і мобільність, можливість приступити до масажу на ролері в будь-який зручний момент.

Моделі роликів для масажу Grid Roller.

Моделі масажні циліндри що поставляються поділяються на 2 серії - стандартну Grid Roller і професійну - Grid Roller PRO. Відмінності між серіями полягають у формі поверхні. У стандартних моделях масажна частина класична, з сегментним поділом різних по ширині і формі ділянок. У PRO-серії поверхня більш виражена і шипована для підвищення інтенсивності масажу.

Розмірні характеристики ролерів для масажу представлені в таблиці.

СеріяМодельДовжинаДіаметр зовнішнійФото
Стандарт Grid Roller Mini 10 см 14,5 см
Grid Roller 1.0 33 см 14,5 см
Grid Roller 1.1,
Grid Roller 1.1
Multicolor
33 см 14,5 см
Grid Roller 2.0 45 см 14,5 см  
Grid Roller 2.1 45 см 14,5 см  
Grid Roller 3.0 61 см 14,5 см
Grid Roller 3.1 61 см 14,5 см
PRO Grid Roller PRO 1.0 33 см 14,5 см
Grid Roller PRO 2.0 45 см 14,5 см
Grid Roller PRO 3.0 61 см 14,5 см  

Стандартна серія роликів для масажу є найбільш поширеною в спортивних залах та у звичайних користувачів. Стандартні валики представлені 4 моделями. В основному вони ідентичні. Найбільш універсальною є модель Grid Roller 2.0, оскільки його довжина дозволяє виконувати абсолютно всі вправи і дозволить відразу приступити до тренувань навіть новачкові. Моделі серій Mini, 1.0 і 1.1 є компактними і дозволяють завжди тримати масажний ролер під рукою. Між собою Grid Roller 1.0 і Grid Roller 1.1 відрізняються профілем поверхні - в моделі 1.1 вона складніша і підійде для напівпрофесійного використання.

Серія PRO рекомендована для професійних спортсменів, а також користувачів із зайвою вагою, оскільки жировий прошарок у відчутній мірі поглинає вплив масажу. Звертаємо увагу, що ролики PRO-серії можуть викликати болісні відчуття у непідготовлених до масажу новачків.

Матеріали виробництва ролерів для масажу Grid Roller.

Всі ролики Grid Roller виготовлені з високоякісної EVA-піни - зносостійкого і гіпоалергенного матеріалу. Тому іноді масажні валики також називають Foam Roller (або Grid Foam Roller). Піна на поверхні роллера не має пор і відповідно виключає можливість накопичувати пил, а також дозволяє при необхідності мити ролер.

Каркас ролера виготовлений з міцного пластику, який є формоутворюючим для поверхні з піни і забезпечує можливість навантажувати ролер при тренуваннях вагою до 225 кг.

Змінити мову сайту