(096) 260-50-73 (093) 260-50-73 (viber) (095) 325-23-40
Петлі TRX

Гумові петлі

Тренувальна гума має велику кількість підвидів (типів) в залежності від форми, довжини, наявності ручок або карабінів для кріплення, але основним для всіх гумових петель, що поставляються компанією TRX Training, є матеріал з якого виготовляються джгути еспандерів - це 100% латекс. За своїми властивостями стрічка з латексу має унікальний комплекс пружних властивостей (її можна розтягувати в 2,5 рази), що забезпечує необмежений ресурс експлуатації. Еспандери-джгути з латексу, на відміну від звичайної гуми, не зсихається з часом, зберігаючи свої пружні властивості протягом багатьох років використання.

Резиновые петли для тренировок из износоустойчивого многослойного латекса
Гумові петлі для тренувань із зносостійкого багатошарового латексу

Тренувальні системи з еспандерами мають безліч видів і форм, що відрізняються не тільки розмірами, а й опором, і в цьому випадку у більшості «недосвідчених» спортсменів виникає закономірне питання: «Який еспандер купити?». Зупинимося на цьому питанні докладніше.

Гумові петлі (вони ж Гумки для підтягувань або Гума для тренувань) - це найбільш універсальний варіант еспандерів-джгутів, що представляють собою закільцьовану стрічку товщиною 4,5 мм. Ширина спортивної гуми варіюється в інтервалі від 5 до 50 мм. Довжина гумової петлі (кола) становить 2,08 м.

Докладніше про те, чому придиляти увагу коли обираєте гумові петлі ...

 • 85.00 грн
  75.00 грн
  Гумова петля з мінімальним опором з усього модельного ряду: 1-6 кг. Дана модель застосовується для тренування різних груп м'язів, аеробіки, реабілітації, розтяжки, стрибків, тренування швидкості. Можливе використання як вдома так і в тренажерному залі. Допускається комбінування з петлями інший навантаження з метою варіювання опору.
 • 145.00 грн
  Гумова петля малого опору 2-15 кг. Добре підходить для тренувань різних груп м'язів, аеробіки, фітнесу, йоги, реабілітації, розтяжки, стрибків, тренування швидкості. Можливе використання в домашніх умовах, на відкритих спортмайданчиках і в тренажерних залах. Допускається одночасне використання петель різної навантаження з метою отримання різного опору.
 • 275.00 грн
  199.00 грн
  Гумова петля з невеликим опором - 6-31кг, базовий варіант петлі з малим опір - відмінно підійде для виконання основного комплексу вправ
 • 495.00 грн
  385.00 грн
  Гумова петля з великим опором 19-65 кг, дозволяє проводити більш інтенсивні, силові тренування. Створює потужне виштовхуюче зусилля під час підтягувань на турніку що буде корисно для спортсменів початківців.
 • 545.00 грн
  Петля з навантаженням 50-110 кг є найпотужнішою з усіх, представлених на ринку. Гума призначена для підтягувань новачків з вагою від 90 кг, армрестлінгу, присідань з прогресивною навантаженням, виконання вправ з гумою, яка має максимальне обтяження. Гумові петлі високого опору призначені для відпрацювання техніки підтягувань на турніку і рекомендуються для використання в багатоповторних серіях, а також для людей з порівняно невисокими фізичними здібностями або з великою масою тіла.
 • 645.00 грн
  Набір еспандерів з 5 штук різного опору з ручками і манжетами, в сумочці, для виконання вправ по методиці Бубновського
 • 675.00 грн
  Набір гумових петель складається з трьох гумових петель з опорами 2-15кг, 6-31кг і 15-45кг в зручній сумці-рюкзаку.
 • 1095.00 грн
  Набір гумових петель складається з чотирьох гумових петель з опорами 2-15кг, 6-31кг, 15-45кг і 19-65кг в зручній сумці-рюкзаку.
 • 50.00 грн
  Гумове кільце з невеликою довжиною окружності застосовується в основному для тренування ніг та рук. Дане кільце MINI BANDS характеризується мінімальним опором S і підійде спортсменам початківцям
 • 60.00 грн
  Гумова стрічка еспандер MINI BANDS середнього опору M з невеликою довжиною окружності застосовується в основному для тренування м'язів рук та ніг у фітнесі, аеробіці, під час занять йогою, для реабілітації.
 • 70.00 грн
  Гумка для фітнесу MINI BANDS опором L з невеликою довжиною окружності застосовується в основному для тренування м'язів рук і ніг. Найчастіше застосовується в фітнесі, аеробіці, під час занять йогою, для реабілітації.
 • 80.00 грн
  Фітнес гумка MINI BANDS XL з максимальним опором частіше за все використовується для тренування м'язів ніг, спини і рук. Також застосовується в заняттях йогою.
 • Хіт продажу
  Набір гумових кілець MINI BANDS Set GoDo (5 шт)
  299.00 грн
  Набір гумових кілець для фітнесу і аеробіки. Складається з 5 кілець різного опору в зручному мішечку.
 • 215.00 грн
  190.00 грн
  Набір складається з трьох гумових кілець Mini Power Bands різного опору для занять фітнесом, аеробікою, йогою або для реабілітації.
 • 270.00 грн
  255.00 грн
  Детальніше
  Гумова петля із середнім опором 10-40 кг, підходить для виконання більшості вправ в тому числі і для підтягувань на турніку і віджимань на брусах. Також застосовується для створення додаткового навантаження у вправах з вільними вагами
 • Хіт продажу
  Гумові петлі 15-45 кг
  325.00 грн
  Детальніше
  Найпопулярніша гумова петля середнього опору 15-45 кг підійде для виконання всіх базових вправ в тому числі для підтягувань на турніку і віджимань на брусах, також застосовується для створення додаткового навантаження при роботі з вільними вагами
 • 655.00 грн
  450.00 грн
  Детальніше
  Гумова петля для тренувань з максимальним опором 30-80 кг. Широко використовується спортсменами професіоналами для силових тренувань різних груп м'язів. Також підійде як гума для підтягувань на турніку і віджимань на брусах для новачків і спортсменів з великою власною вагою.

Важливою особливістю гумових петель є особливий вид навантаження - прогресивний, тобто наростаючий в міру розтягування джгута. У зв'язку з цим основною характеристикою гуми для тренувань є її опір. Так, наприклад, гумова петля опором 6-31 кг при розтягуванні до 1,25 м створює опір 6 кг, при 2,5 м - 31 кг (вихідна довжина гумової петлі зазвичай рахується в складеному вдвічі вигляді і становить 1,04 м).

Застосування гумових петель

 • вуличні тренування
 • зальні тренування
 • домашнв тренування

Напрямки використання гумових петель

 • силові види спорту
 • єдиноборства
 • фітнес
 • реабілітація

Комплекс вправ з гумовими петлями справді вражаючий. Складно назвати силові вправи з обтяженнями (в тому числі на тренажерах), які не можна виконати з тренувальної гумою. При цьому є один напрямок, в якому гумові петлі активно використовуються і в якому вони отримали свою окрему назву - Гума для підтягувань. В цьому випадку спортивна гума замість створення навантаження виробляє розвантаження при виконанні складних для багатьох вправ - підтягувань на турніку і віджимань на брусах. Для новачків гумові петлі допомагають виконати вправу і фактично замінюють тренажер - гравитрон. У разі Тренування з гумою досвідченого атлета вона дозволяє відточити техніку рухів (зокрема, забезпечити більш ізольоване вплив, наприклад, на м'язи спини) і виконати більш складні елементи, такі як вихід силою.

На адресу магазину часто надходить питання «Як обрати гуму для підтягувань?». Відповідаючи, потрібно сказати, що багато в чому це залежить від ваги і фізичних здібностей спортсмена і, відповідно, надати рекомендації краще для кожного покупця індивідуально, але з досвіду продажів гумових петель для підтягувань на турніку можемо порадити петлі з опором 10-40 кг і вище.

Еспандери (вони ж Еспандер трубчастий з ручками, Набір еспандерів, Еспандери-джгути, тренажер Бубновського) є в порівнянні з гумовими петлями кілька менш універсальним інструментом, але в свою чергу, завдяки наявності ручок, більш зручним у використанні тренажером. Завдяки трубчастої форми гумові еспандери відрізняються відносно постійним опором.

У разі Набору еспандерів з 5 шт, в комплекті яких також поставляються ручки, манжети і дверний якір, такий інвентар є зручним для використання в домашніх умовах, оскільки не вимагає наявності точки підвісу (турніка або брусів). Такі набори є відмінним варіантом для реабілітації після травм і дозволяють точно підібрати навантаження при виконанні будь-яких вправ (по суті є повним аналогом еспандера-тренажера Бубновського). Варіювання опору в цьому випадку відбувається в результаті зміни кількості трубчастих джгутів на підвісі (манжеті або ручці).

Крім перерахованих моделей еспандерів також пропонуємо асортимент гумових петель для фітнесу малого діаметра, стрічок для пілатесу, еспандерів вісімок, стрічкових еспандерів, повідків-амортизаторів і латеральних амортизаторів високої якості за доступною ціною.

Завжди в наявності додаткові ручки для гумових петель і манжети для комфортних занять з тренувальної гумою.

Де і як придбати гумові петлі і еспандери?

Де і як придбати гумові петлі і еспандери? - Це можна зробити одним з двох способів - самостійно забрати тренувальну гуму зі складу в Києві або Дніпрі або оформити доставку кур'єрською службою. Замовлення оформляється на сайті або за телефоном. Після узгодження умов оплати і доставки з покупцем відбувається відправка замовлення. В результаті гумові петлі можна придбати в Києві і Дніпрі, Харкові та Запоріжжі, Одесі та Львові, Кривому Розі та Маріуполі, Миколаєві та Вінниці, Маріуполі та Херсоні, Чернігові та Полтаві, Черкасах, Сумах, Хмельницькому, Житомирі та будь-якому іншому місті чи населеному пункті Україна можна придбати гумку для підтягувань і трубчасті еспандери-джгути за найвигіднішою ціною! У разі збірних замовлень вартість доставки гумових петель буде мінімальною, тому рекомендуємо придбати гумові петлі і, наприклад, петлі TRX в одному замовленні - так вийде набагато вигідніше. Звертаємо увагу, що для того, щоб гумові петлі придбати в Києві і Дніпрі необхідно заздалегідь уточнити можливий час самовивозу - склади працюють неповний день.

Змінити мову сайту