У зв'язку з Воєнним станом відправка замовлень йде за графіком: ПН, СР та ПТ. Віримо у перемогу! Слава Україні!
(093) 260-50-73 (viber) (095) 325-23-40
Петлі TRX

Гумові петлі

Тренувальна гума має велику кількість підвидів (типів) в залежності від форми, довжини, наявності ручок або карабінів для кріплення, але основним для всіх гумових петель, що поставляються компанією TRX Training, є матеріал з якого виготовляються джгути еспандерів - це 100% латекс. За своїми властивостями стрічка з латексу має унікальний комплекс пружних властивостей (її можна розтягувати в 2,5 рази), що забезпечує необмежений ресурс експлуатації. Еспандери-джгути з латексу, на відміну від звичайної гуми, не зсихається з часом, зберігаючи свої пружні властивості протягом багатьох років використання.

Резиновые петли для тренировок из износоустойчивого многослойного латекса
Гумові петлі для тренувань із зносостійкого багатошарового латексу

Тренувальні системи з еспандерами мають безліч видів і форм, що відрізняються не тільки розмірами, а й опором, і в цьому випадку у більшості «недосвідчених» спортсменів виникає закономірне питання: «Який еспандер купити?». Зупинимося на цьому питанні докладніше.

Гумові петлі (вони ж Гумки для підтягувань або Гума для тренувань) - це найбільш універсальний варіант еспандерів-джгутів, що представляють собою закільцьовану стрічку товщиною 4,5 мм. Ширина спортивної гуми варіюється в інтервалі від 5 до 50 мм. Довжина гумової петлі (кола) становить 2,08 м.

Докладніше про те, чому придиляти увагу коли обираєте гумові петлі ...

 • 95.00 грн
  Гумова петля з мінімальним опором з усього модельного ряду: 1-6 кг. Дана модель застосовується для тренування різних груп м'язів, аеробіки, реабілітації, розтяжки, стрибків, тренування швидкості. Можливе використання як вдома так і в тренажерному залі. Допускається комбінування з петлями інший навантаження з метою варіювання опору.
 • 205.00 грн
  145.00 грн
  Гумова петля малого опору 2-15 кг. Добре підходить для тренувань різних груп м'язів, аеробіки, фітнесу, йоги, реабілітації, розтяжки, стрибків, тренування швидкості. Можливе використання в домашніх умовах, на відкритих спортмайданчиках і в тренажерних залах. Допускається одночасне використання петель різної навантаження з метою отримання різного опору.
 • 180.00 грн
  Детальніше
  Це універсальний тренажер, який можна використовувати в залі, в домашніх умовах і на спортивних майданчиках. Петля ефективна для опрацювання всіх груп м'язів (біцепс, трицепс, плечі, груди, прес, м'язи спини і м'язи ніг). Тренажер виконаний з багатошарового латексу, який забезпечує плавний натяг і максимальний комфорт його використання. Виріб довговічний і зносостійкий. Петля не втрачає своїх властивостей навіть при тривалому і інтенсивному використанні. Тренувальна гума створена для розминки і виконання багатоповторних вправ з невеликою вагою і великою амплітудою.
 • 315.00 грн
  215.00 грн
  Гумова петля з невеликим опором - 6-31кг, базовий варіант петлі з малим опір - відмінно підійде для виконання основного комплексу вправ
 • 290.00 грн
  Гумова петля посилена 15-30 кг призначена для тренування м'язів рук, тяги (для жінок), підтягувань на турніку і віджимань на брусах (діти до 9 років). Петля допомагає ефективно опрацювати групу м'язів, створюючи при цьому мінімальне навантаження на суглоби. Це безпечний, ефективний і простий у використанні тренажер. Тренувальна гума являє собою універсальний спортивний тренажер, який можна використовувати як в домашніх умовах, так і в спортивному залі.
 • 323.00 грн
  Гумова петля із середнім опором 10-40 кг, підходить для виконання більшості вправ в тому числі і для підтягувань на турніку і віджимань на брусах. Також застосовується для створення додаткового навантаження у вправах з вільними вагами
 • 350.00 грн
  Детальніше
  Гумова петля посилена 22-40 кг представляє собою універсальний і функціональний тренажер. Петля дозволяє тренувати м'язи, ніг, рук, спини і живота. Петля середнього опору найбільш затребувана як серед спортсменів, так і серед любителів. Гуму можна використовувати як для виконання базових вправ (підтягування на турніку і віджимання на брусах) так і для різноманітності щоденних спортивних тренувань. Це ефективний тренажер для фітнесу, який відмінно підходить для багатоповторних вправ.
 • Хіт продажу
  Гумові петлі 15-45 кг
  395.00 грн
  305.00 грн
  Найпопулярніша гумова петля середнього опору 15-45 кг підійде для виконання всіх базових вправ в тому числі для підтягувань на турніку і віджимань на брусах, також застосовується для створення додаткового навантаження при роботі з вільними вагами
 • 380.00 грн
  Детальніше
  Посилена гумова петля 25-45 кг - це один з найбільш затребуваних тренажерів із середнім показником опору. Петля відмінно підходить для виконання ряду базових вправ на турніку, присідань, станової тяги, а також верхніх і нижніх тяг. Середньо підготовлені спортсмени можуть використовувати гуму для підтягувань, а просунуті активно тренують руки, виконуючи вправи з петлею. Виріб виготовляється з високоякісної латексу, який створює помірний і поступовий опір.
 • 480.00 грн
  Гумова петля широко використовуються для армреслінгу та виконання широкого спектру базових вправ. Многоповторні підтягування або підтягування з різноманітним хватом з гумою приносять найбільш позитивний результат. Використовуючи петлю можна значно поліпшити свої показники. Тренажер відрізняється своєю безпекою, функціональністю і практичністю. Гумова петля посилена 24-76 кг проводиться з довговічного і зносостійкого матеріалу. Гумова петля призначені для підтягувань, присідань, станової тяги і інших силових вправ.
 • 495.00 грн
  Гумова петля з великим опором 19-65 кг, дозволяє проводити більш інтенсивні, силові тренування. Створює потужне виштовхуюче зусилля під час підтягувань на турніку що буде корисно для спортсменів початківців.
 • 655.00 грн
  495.00 грн
  Детальніше
  Гумова петля для тренувань з максимальним опором 30-80 кг. Широко використовується спортсменами професіоналами для силових тренувань різних груп м'язів. Також підійде як гума для підтягувань на турніку і віджимань на брусах для новачків і спортсменів з великою власною вагою.
 • 673.00 грн
  Петля з навантаженням 50-110 кг є найпотужнішою з усіх, представлених на ринку. Гума призначена для підтягувань новачків з вагою від 90 кг, армрестлінгу, присідань з прогресивною навантаженням, виконання вправ з гумою, яка має максимальне обтяження. Гумові петлі високого опору призначені для відпрацювання техніки підтягувань на турніку і рекомендуються для використання в багатоповторних серіях, а також для людей з порівняно невисокими фізичними здібностями або з великою масою тіла.
 • 655.00 грн
  Набір гумових петель складається з трьох гумових петель з опорами 2-15кг, 6-31кг і 15-45кг в зручній сумці-рюкзаку.
 • 1199.00 грн
  1095.00 грн
  Набір гумових петель складається з чотирьох гумових петель з опорами 2-15кг, 6-31кг, 15-45кг і 19-65кг в зручній сумці-рюкзаку.
 • Хіт продажу
  Набір гумових кілець MINI BANDS Set GoDo (5 шт)
  299.00 грн
  Набір гумових кілець для фітнесу і аеробіки. Складається з 5 кілець різного опору в зручному мішечку.
 • 215.00 грн
  190.00 грн
  Детальніше
  Набір складається з трьох гумових кілець Mini Power Bands різного опору для занять фітнесом, аеробікою, йогою або для реабілітації.
 • 1095.00 грн
  695.00 грн
  Набір еспандерів з 5 штук різного опору з ручками і манжетами, в сумочці, для виконання вправ по методиці Бубновського
 • 140.00 грн
  Еспандери трубчасті з ручками довжиною 120 см з опором від 2 кг до 23 кг які можна придбати поштучно. Це дозволить Вам підібрати еспандери безпосередньо для Ваших завдань і вправ і виходячи з Вашої фізичної підготовки. Починаючи від мінімального навантаження для дітей і при реабілітації і закінчуючи навантаженнями для професійних спортсменів.
 • 120.00 грн
  Манжети на липучках для ніг або рук та дверне кріплення (дверний якір) використовуються для фіксації гумових петель або еспандерів до рук / ніг і до дверей. Даний аксесуар актуальний під час тренувань будинку та дозволяє істотно збільшити кількість вправ з гумовими петлями і еспандерами без використання складних і дорогих тренажерів
 • 50.00 грн
  Гумове кільце з невеликою довжиною окружності застосовується в основному для тренування ніг та рук. Дане кільце MINI BANDS характеризується мінімальним опором S і підійде спортсменам початківцям
 • 60.00 грн
  Гумова стрічка еспандер MINI BANDS середнього опору M з невеликою довжиною окружності застосовується в основному для тренування м'язів рук та ніг у фітнесі, аеробіці, під час занять йогою, для реабілітації.
 • 70.00 грн
  Гумка для фітнесу MINI BANDS опором L з невеликою довжиною окружності застосовується в основному для тренування м'язів рук і ніг. Найчастіше застосовується в фітнесі, аеробіці, під час занять йогою, для реабілітації.
 • 80.00 грн
  Фітнес гумка MINI BANDS XL з максимальним опором частіше за все використовується для тренування м'язів ніг, спини і рук. Також застосовується в заняттях йогою.
 • 669.00 грн
  Детальніше
  Універсальний набір гумових петель призначений для початківців і просунутих спортсменів. Комплект допомагає пропрацювати максимальну кількість м'язів і значно поліпшити ефективність спортивних тренувань. Набір являє собою оптимальне співвідношення ціни і функціональності. Всі петлі виготовлені з високоякісного латексу, який забезпечує довговічність, надійність і безпеку виробу.
 • 1014.00 грн
  Детальніше
  Набір резинок призначений для підтягувань і силових тренувань. Комплект допоможе значно урізноманітнити і поліпшити ефективність щоденних спортивних занять. Рекомендується для підготовлених спортсменів і професіоналів. Гумки створюють оптимальний рівень навантажень для користувача. Набір складається з найбільш затребуваних петель, які характеризуються надійністю і довговічністю.
 • 1140.00 грн
  Детальніше
  Набір гуми для тренувань всіх видів - це універсальне поєднання гумових петель, яке підійде будь-якому користувачеві, як новачкові, так і, професіоналу. Комплект допомагає вирішити будь-які завдання і працювати над безліччю груп м'язів. Використовуючи гумові петлі можна ефективно опрацьовувати ноги, руки, спину і прес. Петлі безпечні і не створюють додаткового навантаження на суглоби. Гума сприяє поліпшенню результатів і може бути використана при заняттях любими видами спорту.
 • 1454.00 грн
  Детальніше
  Гумові петлі - це універсальний і багатофункціональний тренажер, який дозволяє опрацювати м'язи всього тіла. Набір являє собою повний комплект двокольорових гумових петель для тренувань і фітнесу. Це - оптимальне рішення для спортивного залу. Гумові петлі допоможуть розігріти м'язи, урізноманітнити тренування. Вироби виконані з якісного і довговічного матеріалу. Гумові петлі використовуються при тренуваннях в кроссфіті, армрестлінгу, важкій атлетиці, єдиноборствах і боксі, а також загальнозміцнюючих та розтягують вправах для підтримки тонусу м'язів.

Важливою особливістю гумових петель є особливий вид навантаження - прогресивний, тобто наростаючий в міру розтягування джгута. У зв'язку з цим основною характеристикою гуми для тренувань є її опір. Так, наприклад, гумова петля опором 6-31 кг при розтягуванні до 1,25 м створює опір 6 кг, при 2,5 м - 31 кг (вихідна довжина гумової петлі зазвичай рахується в складеному вдвічі вигляді і становить 1,04 м).

Застосування гумових петель

 • вуличні тренування
 • зальні тренування
 • домашнв тренування

Напрямки використання гумових петель

 • силові види спорту
 • єдиноборства
 • фітнес
 • реабілітація

Комплекс вправ з гумовими петлями справді вражаючий. Складно назвати силові вправи з обтяженнями (в тому числі на тренажерах), які не можна виконати з тренувальної гумою. При цьому є один напрямок, в якому гумові петлі активно використовуються і в якому вони отримали свою окрему назву - Гума для підтягувань. В цьому випадку спортивна гума замість створення навантаження виробляє розвантаження при виконанні складних для багатьох вправ - підтягувань на турніку і віджимань на брусах. Для новачків гумові петлі допомагають виконати вправу і фактично замінюють тренажер - гравитрон. У разі Тренування з гумою досвідченого атлета вона дозволяє відточити техніку рухів (зокрема, забезпечити більш ізольоване вплив, наприклад, на м'язи спини) і виконати більш складні елементи, такі як вихід силою.

На адресу магазину часто надходить питання «Як обрати гуму для підтягувань?». Відповідаючи, потрібно сказати, що багато в чому це залежить від ваги і фізичних здібностей спортсмена і, відповідно, надати рекомендації краще для кожного покупця індивідуально, але з досвіду продажів гумових петель для підтягувань на турніку можемо порадити петлі з опором 10-40 кг і вище.

Еспандери (вони ж Еспандер трубчастий з ручками, Набір еспандерів, Еспандери-джгути, тренажер Бубновського) є в порівнянні з гумовими петлями кілька менш універсальним інструментом, але в свою чергу, завдяки наявності ручок, більш зручним у використанні тренажером. Завдяки трубчастої форми гумові еспандери відрізняються відносно постійним опором.

У разі Набору еспандерів з 5 шт, в комплекті яких також поставляються ручки, манжети і дверний якір, такий інвентар є зручним для використання в домашніх умовах, оскільки не вимагає наявності точки підвісу (турніка або брусів). Такі набори є відмінним варіантом для реабілітації після травм і дозволяють точно підібрати навантаження при виконанні будь-яких вправ (по суті є повним аналогом еспандера-тренажера Бубновського). Варіювання опору в цьому випадку відбувається в результаті зміни кількості трубчастих джгутів на підвісі (манжеті або ручці).

Крім перерахованих моделей еспандерів також пропонуємо асортимент гумових петель для фітнесу малого діаметра, стрічок для пілатесу, еспандерів вісімок, стрічкових еспандерів, повідків-амортизаторів і латеральних амортизаторів високої якості за доступною ціною.

Завжди в наявності додаткові ручки для гумових петель і манжети для комфортних занять з тренувальної гумою.

Де і як придбати гумові петлі і еспандери?

Де і як придбати гумові петлі і еспандери? - Це можна зробити одним з двох способів - самостійно забрати тренувальну гуму зі складу в Києві або Дніпрі або оформити доставку кур'єрською службою. Замовлення оформляється на сайті або за телефоном. Після узгодження умов оплати і доставки з покупцем відбувається відправка замовлення. В результаті гумові петлі можна придбати в Києві і Дніпрі, Харкові та Запоріжжі, Одесі та Львові, Кривому Розі та Маріуполі, Миколаєві та Вінниці, Маріуполі та Херсоні, Чернігові та Полтаві, Черкасах, Сумах, Хмельницькому, Житомирі та будь-якому іншому місті чи населеному пункті Україна можна придбати гумку для підтягувань і трубчасті еспандери-джгути за найвигіднішою ціною! У разі збірних замовлень вартість доставки гумових петель буде мінімальною, тому рекомендуємо придбати гумові петлі і, наприклад, петлі TRX в одному замовленні - так вийде набагато вигідніше. Звертаємо увагу, що для того, щоб гумові петлі придбати в Києві і Дніпрі необхідно заздалегідь уточнити можливий час самовивозу - склади працюють неповний день.

Змінити мову сайту